כל מי שעושה שיפוץ בבית יודע כי אחרי שמסתיים השיפוץ מתחיל השלב של ניקיון אחרי שיפוץ.

ניקוי רובה אחרי שיפוץ עלול להיות חלק מייגע בתהליך, לכן מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום של ניקוי בית אחרי שיפוץ.

עובדי החברה אמורים להגיע אליכם בזמן שנקבע מראש ולבצע ניקוי יסודי של המקום, תוך כדי הקפדה על שימוש בחומרי ניקוי יעילים וציוד מתקדם, איכותי וייעודי לצרכי ניקוי רובה לאחר שיפוץ.

זוהי הדרך היעילה ביותר להבטיח לעצמכם בית נקי ומצוחצח אחרי שיפוץ, מאחר ואין שום סיבה להתפשר על פחות מכך.

עובדים שעברו הכשרה מקצועית יוכלו להבטיח לכם בית נקי ונעים, שיאפשר לכם את האפשרות ליהנות מכל היתרונות של השיפוץ, ללא שום צורך להתפשר על שאריות רובה, אבק או לכלוך.

יש לוודא כי בחרתם לעבוד עם חברה מנוסה ואיכותית, שמחזיקה בוותק וניסיון של שנים בתחום של ניקוי בית אחרי שיפוץ ומקפידה להשתמש בחומרי ניקוי בטיחותיים, העומדים בתקנים המחמירים ביותר.

ניקוי רובה אחרי שיפוץ – מה כדאי לדעת?

אחרי שתהליך השיפוץ מסתיים הבית שלכם עלול להיראות כמו אתר בנייה.

ברוב המקרים מדובר על כמויות עצומות של אבק, לכלוך ורובה. כתמי רובה עלולים לנקד אזורים שונים בבית, לצד כתמי צבע שנזל וכמובן בוץ ולכלוך כללי.

הרובה נועדה לאטום את המרווח בין אריחי הקרמיקה או בין המרצפות, על מנת למנוע חדירה של מים לתוך השכבות המצויות מתחת לאריחים.

ללא מריחה איכותית של רובה אתם עלולים לסבול מהתפתחות של עובש וטחב בקירות המטבח או חדר הרחצה המצופים באריחי קרמיקה, או לחילופין, מתחת לרצפה שלכם. אך עם זאת, כתמי הרובה שנשארים בסיום העבודה עלולה להוביל לנראות פחות אסתטית של הקירות או הרצפה.

לכן חשוב לדעת כיצד להסיר את כתמי הרובה, מבלי לפגוע באריחים או במרצפות.

ניקוי רובה אחרי שיפוץ – כיצד לעשות זאת נכון?

הרובה הינו חומר קשה, שנועד לשמור על איטום מושלם בין האריחים או בין המרצפות.

תוכלו לנסות להסיר את כתמי הרובה באופן עצמאי, באמצעות שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים. אך כדאי לזכור כי חלק מהחומרים אולי יסירו את כתמי הרובה, אך הם עלולים לשנות את הצבע או המרקם של האריחים או המרצפות החדשים שלכם.

בכל הנוגע לנושא של ניקוי רובה לאחר שיפוץ מומלץ לנסות את החומר על חלק קטן, במטרה לבדוק את ההשפעה שלו.

כדאי לזכור כי מדובר על עבודה סיזיפית ולא פשוטה, הדורשת המון זמן והשקעה של אנרגיה.

אופציה פשוטה ויעילה יותר תכלול חברת ניקיון מקצועית ואמינה, שתגיע אליכם תוך 24 שעות בלבד ותספק אחריות מקיפה על ניקוי הרובה. 

אנו בחברת perfecto נשמח לספק לכם שירותי ניקוי רובה אחרי שיפוץ בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל ל- 12 שנים בתחום ונשמח לספק לכם שירות מהיר, יעיל ומקצועי. אנו מקפידים לעבוד עם הציוד וחומרי הניקוי היעילים והאמינים ביותר, במטרה להבטיח לכם תוצאה אידיאלית. צרו קשר בטלפון 0544581809 או השאירו פרטים.